Cviky na břicho

Přípravky na hubnutí břicha

Obezin

Přípravek na hubnutí Obezin, patří mezi ty přírodní, což je jeho velkou předností. Kromě úbytku na váze slibuje i pozitivní vliv na zažívání a podporu detoxikace organismu. Tablety Obezinu působí na principu simulace stavu nasycení, což by mělo zamezit přejídání. Po požití se tableta v žaludku přemění na hmotu podobnou gelu, která po smísení s jídlem vyvolá pocit plného žaludku. Cítíme se tedy zasycení menším množstvím potravy. V recenzích uživatelů se často setkáme s pozitivními zkušenostmi, které úbytek na váze i zlepšení zažívání, potvrzují. Na druhou stranu, v menší míře se objevují i recenze, ve kterých nebyl pozorován absolutně žádný hubnoucí účinek i po pravidelném a dlouhodobém užívání. Velmi důležitou roli zde rozhodně hraje dodržování omezeného příjmu potravy. Pokud se rozhodnete Obezin užívat, je velmi důležité dbát na pitný režim, aby nedocházelo k odvodnění organismu.

Lipoxal

Tento přípravek patří do skupiny „spalovačů tuků“. Slibuje dokonce redukci hmotnosti bez zvýšené fyzické aktivity. Lipoxal obsahuje několik látek (například zelený čaj) které podporují odbourávání tuků a zrychlují metabolismus. Zároveň zabraňují vzniku oxidačního stresu, který bývá často označován jako jedna z hlavních příčin ukládání tuků. Zkušenosti uživatelů Lipoxalu jsou ve velké míře pozitivní i navzdory jeho vysoké ceně. Za nejkritičtější oblast, kde se tuky ukládají, se obecně považuje partie břicha. Pokud je tedy naším cílem rychlé hubnutí břicha, mohl by být právě tento přípravek tou správnou volbou.

Zelená káva

Zelená káva se od té běžné liší pouze tím, že zrna neprošla procesem pražení. Tím si zachovávají obsah některých významných látek, především fenolických. Tyto sloučeniny ovlivňují metabolismus cukrů, jednoduše řečeno snižují jejich vstřebávání do organismu. Prokázán je i jejich antioxidační vliv a podpora detoxikace organismu. Zelená káva ovšem obsahuje ve srovnání s normální kávou i větší množství kofeinu. Právě zmíněný kofein způsobuje odvodnění organismu, což se může uživatelům těchto prášků na hubnutí zdát jako kýžený úbytek na váze. Nenechme se ovšem mýlit a zásadní vliv na redukci hmotnosti nečekejme. Ale jako doplněk stravy pro detoxikaci organismu je zelená káva vhodnou variantou.

Pyrolis

Kapsle přípravku Pyrolis obsahují směs různých látek s různým účinkem. Od spalování tuků přes antioxidační účinky, potlačení chuti na sladké, až ke zvýšení bdělosti a soustředění. Jednou ze složek je již zmíněná zelená káva. Upřímně řečeno takto komplexně působící preparát na hubnutí by byl přímo zázrakem. Pozitivní vliv obsažených vitamínů a dalších látek podporující detoxikaci organismu se Pyrolisu odepřít nemůže. Tento koktejl látek má ovšem na úbytek kilogramů minimální vliv. Nehledě k tomu, že se mnoho uživatelů shoduje na nežádoucích projevech, jako je bušení srdce, nevolnosti a zažívací potíže.

Chitosan

Z chemického pohledu se jedná o polysacharid, který je derivátem chitinu přirozeně přítomného ve schránkách korýšů. V běžné stravě se však nevyskytuje. Tento polysacharid se vyznačuje vysokou vazností. V zažívacím traktu je schopen na sebe navázat několikanásobné množství tuků, než je jeho vlastní hmotnost. Jeho přítomnost v žaludku pozitivně ovlivňuje přirozenou mikroflóru i peristaltiku střev. Chitosan je srovnatelný s vlákninou získanou například z celozrnného pečiva či ovoce. Pokud je naše strava vyvážená a bohatá na vlákninu, zažívání tím pádem pracuje jak má a nepotýkáme se s nadváhou. Tudíž preparáty na bázi chitosanu nenabízí nic převratného, ani nic co by extrémně podporovalo hubnutí.

L-carnitin

S užíváním L-carnitinu se setkáme především při zvýšené fyzické aktivitě, tedy u sportovců a pravidelných návštěvníků fitness center. Patří mezi látky podporující spalování tuků, často bývá označován za „přírodní spalovač tuků“. V tomto případě se ovšem jedná o jiný mechanismus odbourávání. L-carnitin tuky neváže, ale ovlivňuje jejich buněčný transport a následnou aktivitu enzymů, jejíž pomocí dochází k tvorbě ATP – pohotovostního zdroje energie pro tělo. Stručně řečeno dochází k lepšímu využití tuků při fyzické zátěži a ke zvýšení sportovního výkonu. Tento pozitivní účinek potvrzuje většina dlouhodobých uživatelů. Nesmíme však opomenout fakt, že úbytek hmotnosti a správné využití L-carnitinu je podmíněno aktivním cvičením. L-carnitin prokazatelně funguje, ale nemůžete očekávat, že díky práškům zhubnete, i když jen vysedáváte u televize.

Fykotin

Přípravek na hubnutí Fykotin slibuje pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi. Právě výkyvy v obsahu krevního cukru bývají hlavní příčinou nekontrolovatelného přejídání a neustálé chuti na sladké. Užívání Fykotinu zároveň slibuje větší využití sacharidů z menšího množství potravy. Co se složení týče, obsahují tablety velké množství přírodních látek nacházejících se převážně v rostlinách, které se hojně využívají v bylinné léčbě. To je ovšem jediné plus. Žádné ze slíbených účinků nejsou ničím převratným. Stejného efektu můžeme dosáhnout jednoduchou úpravou svého jídelníčku a konzumací nutričně vyvážených jídel. Tento preparát je, zdá se, pouze obchodním trikem bez prokázaného efektu což je patrné i ze zkušeností uživatelů. Nemluvě o tom, že jeho správné působení je podmíněno užíváním dalšího přípravku, který zajistí správné hospodaření s tuky.

Acai Slim

Hlavní složkou obsaženou v těchto tabletách na hubnutí je výtažek z plodů palmy Acai Berry. Tato rostlina je obecně bohatá na řadu vitamínů, minerálů, stopových prvků, nenasycených mastných kyselin, vlákniny a dalších látek nezbytně nutných pro lidské zdraví. Tyto látky jsou bezesporu tělu prospěšně. Působí příznivě na zažívání a podporují metabolické procesy. Přípravku Acai Slim však nelze jednoznačně přisoudit zásadní vliv na redukci hmotnosti s prokázaným účinkem. Jako doplněk stravy je ovšem výbornou variantou.

Pokud znáte nějaký jiný přípravek na zhubnutí břicha - podělte se s námi v diskuzi

Cviky na břicho
(1236 hlasů, průměr 9.2 z 10)
TOPlist